Весняні знижки на камерні шини PowerTrac!

Із 1 березня по 30 квітня 2018 року ви маєте можливість придбати камерні шини PowerTrac за спеціальними цінами. Саме час підготуватися до весняних посівних робіт та обрати правильні шини, які забезпечать безперебійну роботу вашої техніки. Звертаємо вашу увагу, що у вартість шин PowerTrac входить камера і фліппер.

докладніше
Обирайте якість без компромісів! Шини GSR225 на вигідних умовах

Тільки цієї весни! З 1 березня по 30 квітня 2018 року при купівлі надійних шин Giti з вказаного асортименту ви отримуєте 2-й рівень захисту шин, тобто довічну страховку – абсолютно безкоштовно. Також можливе оформлення розстрочки під 0% на 3 чи 6 місяців. Ловіть момент!
 

докладніше
Залиште відгук – отримайте знижку -70% на шинний сервіс

Дальнобой цінує довіру і думку кожного клієнта. Тому за відгук про співпрацю з Дальнобоєм на офіційній сторінці у Facebook або на Карті Google ми даруємо знижку -70% на будь-які послуги шинного сервісу, включаючи ремонти.

докладніше
Відтепер Дальнобой і в Миколаєві!

З нагоди відкриття нової станції -50% на весь шинний та автосервіс в Миколаєві!

докладніше
Спільна програма компанії «Сканія Україна» та мережі Дальнобой

У рамках спільної програми «Сканія Україна» - Дальнобой, при поставці нових вантажних автомобілів Scania, у клієнтів є можливість отримати професійне обслуговування вантажних шин за пакетом «Базовий» в будь-якому з 16 філій Дальнобю - абсолютно безкоштовно.

докладніше
}